Složení

V závěru roku 2013 změnila kapela redakční systém, který používá pro tvorbu webu. Starou verzi stránek, která už není aktualizována, naleznete zde.

Aktuální složení

 
 
 
Čupřina
Milan Douša
Nástroj: Zpěv, housle, řechtačky 
Přezdívka: Čupřina 
 
Známý šoumen, který se rád převléká kdykoli, kdekoli a za cokoli. A k závisti nás ostatních mu všechno sluší. Jsa rozčílen, pěkně mektá, ale pro úspěch kapely je schopen překousnout kdejakou nepravost a zvláště něžnému pohlaví jeví se na podiu neodolatelným. Nevíme, jak to dělá, snad i sexy.  Po odchodu Sosáka na poslední vandr se stal náčelníkem Trampot.
 
 
Brtník
Jiří Lebeda
Nástroj: Zpěv, kytara, banjo 
Přezdívka: Brtník 
 
Obdivně řečeno sluchař jako ,, prase". Vstřebává spousty informací, melodií i textů, aby je vzápětí všechny zapomněl. Proto používá dva mobily na záznamy. Docela flegmatik, ale když vyšumí, tak vyšumí. Tvoření hlasů je jeho práce a to mu fakt jde. Ono mu jde vlastně všehno, do čeho se pustí. 
 
 
 
Mirek
Miroslav Suchý
Nástroj: Foukací harmoniky 
 
,,Nejmladší" člen kapely, vypravěč vtípků a občas nejunavenější člověk na světě. Někdy se brání zapojit do společných srandiček, ale nechá se ukecat. Sóla, která se mu líbí, zahraje jako Bůh. Nejvíc získává plusových bodů u zpěvačky za své gentlemanské chování. 
 
 
 
Milan
Milan Laurov
Nástroj: Basa 
Přezdívka: Kuře 
 
Basu už docela zvládá a dokonce pochopil na co jsou ty kolíčky, se kterými mu občas někdo ,,omylem" otočí. Za tu dobu, co je v kapele se neprojevil jako naštvávací typ. Jeho návraty z hraní jsou ve znamení těžkého spánku, rovnajícímu se skoro lehce stavu mrtvolnému.
 
 
 
 
Barča
Barbora Hőlzlová
Nástroj:Zpěv
Přezdívka: Barča
 
Přišla v říjnu a docela se snaží. Na zkoušky přichází s naplněnou termoskou, prý čaje, a již vůně této kapaliny se zdá podezřelá a jen velmi těžko zařaditelná mezi oblíbené nápoje většiny členů. Jen banjista trochu šplhá a již několikrát okusil tento "osvěžující,léčivý a povzbuzující lektvar". Nemá snahy nás jakkoliv trénovat, jelikož ve volném čase cvičí čtyřnohé pomocníky ozbrojených lesních a polních brigádníků.Taktéž je vlastníkem chovného honícího pejska, takzvané Vižly.

 

 

 

 
Frenk

Milan Dlouhý

nástroj: Bicí

přezdívka: Frenk

Poněkud vyššího vzrůstu přichází do kapely na uvolněnou funkci bubeníka Milan Dlouhý.Přezdívka Frank tedy dosti přiléhavá. Jeho hudební minulost obsahuje kolonky punk a rock v několika kapelách regionálního doletu. Dojíždí k nám z Bohdanče u Zbraslavic a tak je jasné, že má blízko do lesů i do palírny. Svým rokem narození/1976/ trošku kazí průměr pánského osazenstva, ale jinak zapadl k všeobecné spokojenosti.

Píťa

Petr Wagenknecht

nástroj: kytara, zpěv

přezdívka: Píťa

Zprvu se cítil zaražený a v obavách že to s námi nedá. Opak je pravdou, snaží se chlapec, pilně se učí naše písně i přijaté a hlavně je to trempík a tak mezi nás dobře zapadl - povaha mírná a kamarádská.Pravda je, že je poněkud později narozený a tak, když jsme my už hráli na Portách on nosil ještě plenky v kalhotách. Stále pomálu, ale jistě mládne Trampotí vzhled.

 

 
 
Vláďa
Vladimír Bžoch
Funkce: Vrchní řidič 
Nástroj: Wolsvagen Crafter 
Přezdívka: Vládík 
 
Náš nový řidič, který nastoupil na místo Honzy, náramně zapadl do našeho společenství, jak smyslem pro humor, tak i neutuchající chutí na vše dobré v oblasti jídla a pití. V kolektivu je oblíben pro svou, přímou, kamarádskou a dobrosrdečnou povahu. Neremcá, neprudí, neusíná a nebrzdí. Zkrátka ve funkci řidiče se osvědčil a být to v době minulého režimu, určitě bychom ho, jako vzorný kulturní kolektiv, navrhli jako kandidáta. Ano soudruzi, soudružky a soudružčata, takový je Vladimír Volantovič Bžoch. 
 
 
 
 
Psali historii Trampot

Sosák
Zdeněk Sosnovec
Nástroj: Kytara
Přezdívka: Sosák 
Úmrtí: 9.1.2019
 
 

Sosáku - kamaráde - ahoj- nikdy nezapomeneme  Poslední rozloučení se Sosákem

 
 
Fanda
František Ševčík
Nástroj: Bicí 
Přezdívka: Fanda 
 
Věk a váha opravdu není důležitá, chutná mu vše dobré a už ani nezapomíná části svého vybavení na vystoupení. Paličky používá: špejle a občas si dopřeje i nějakou tu štětku. Jsou skladby, které si pamatuje během dvou zkoušek, jiné mu prostě nic neříkají ani po pěti letech. Občas je na zabití díky jeho „rychlosti“ stavění i balení svého nádobíčka. 

Míša
 
 
 
 
 
 
 

 

Michaela Váchová

Nástroj: Zpěv
Přezdívka: Mišule

Hrdá nositelka přezdívky ,,Vampír" , ač pro nás je to stejně Míša, Mišule, Mišulka, Mišulinka, někdy i mazlivě baba. Má s námi trpělivost, ostatně my s ní také. Sjezdařka. Ne, že by se sjížděla, ale lyže, to je její. Nejšťastnější by se cítila v Alpách na pořádné sjezdovce a k tomu popíjela slušnou whisky. Ač hlasivky nezatěžuje žádnými dryáky, její krční vnitřnosti potřebují častou, odbornou léčbu.


Honza

 


 

 
 
 
 
 

 

Honza Lhoták

Funkce: řidič
Nástroj: Chavdar
Přezdívka: Honza

Honza je clovek, ktery nezkazi zadnou legraci, chutna mu skoro kazde piti a je jedno v jakem mnozstvi. Je-li veselych kalisku vice, rad se chape sveho nastroje, tedy trumpety. Nedba na denni, ci nocni hodinu a nebovidske obcany oblazuje svou hudebni produkci. Dechovku ma rad a dava nam to pocitit pri navratech z akci. Z repraku v autobuse to do nas pere bez citu. Mame ho radi.Pacholka. On nas take. To se zkratka pozna. A vubec to neni o penezich za dopravu.